אקווה סקוטר Super-Magnum

AquaScooter Super-Magnum אקווה סקוטר לצלילה ושחייה מדגם 

 

מנוע עם 51.5 CC!!!

רק בחברת שיא ספיד תמצאו את הדגמים המשופרים והעדכניים ביותר.

מנוע חדש ועוצמתי  ... קרבורטור דגם חדש. תכנון מתקדם... יותר חזק... יותר מהיר... יותר כיף... 

חברת שיא ספיד בע"מ הינה היבואן הבלעדי בישראל של קטנוע הים היחידי בעולם המונע בבנזין כבר למעלה מ – 30 שנה, החברה מחזיקה מלאי על המדף של  100% חלפים ומכונאים מיומנים לתחזוקה ושירות של המכשיר, בואו לראות את הדגמים החדשים והאביזרים המיוחדים באולם התצוגה של החברה בכתובת: הירמוך 1 יבנה.

AquaScooter Super-Magnum אקווה סקוטר לצלילה ושחייה מדגם

ה-AQUA SCOOTER החדש הסופר מגנום דגמים אלו אינם נמצאים למכירה בעולם והם מהדורה מוגבלת שמיוצרת במיוחד עבור חברת שיא ספיד בע"מ. חברת שיא ספיד בע"מ הינה היבואן הבלעדי בישראל של קטנוע הים היחידי בעולם המונע בבנזין כבר למעלה מ – 30 שנה, החברה מחזיקה מלאי על המדף של 100% חלפים ומכונאים מיומנים לתחזוקה ושירות של המכשיר, בואו לראות את הדגמים החדשים והאביזרים המיוחדים של הסופר מגנום החדש באולם התצוגה הענק של החברה במושב טל שחר. ה-AQUA  SCOOTER מתוצרת הקונצרן הענק ARKOS האיטלקי מצויד במנוע בנזין חדשני חזק אמין ורב עוצמה, קל להפעלה וידידותי, אין צורך ברישיון למשתמשים בו. ה-AQUA SCOOTER הוא כיף משפחתי מתאים לשחיינים וצוללנים בכל הגילים. הוא בנוי מחומרים עמידים ומתקדמים המקנים לו אמינות, אורך חיים ועמידות במים מלוחים ומתוקים. כלי ייחודי במינו, כל כך גאוני שהוצא עליו פטנט רשום בכל העולם. הוא ייקח אותך למפרצי קסם, אתרי צלילה וריפים בקלות מדהימה ללא כל מאמץ ובהנאה מרובה. עם ה-AQUA SCOOTER אתה במגע ישיר עם המים. הוא מוביל אותך בין זרמי המים השונים, בכיף ובמהירות. הוא חסכוני - שני ליטר דלק יספיקו לכם לשלוש שעות של הנאה מדהימה במים. הוא בטיחותי, קל לנשיאה ולאחסון. משקלו קצת יותר משבעה קילוגרמים בלבד !!! ניתן להשתמש בו כמנוע עזר חיצוני לסירות, גומי ומפרש. גם אם תשחרר אותו במים הוא ימשיך להסתובב במקום עד אשר תתפוס אותו מחדש. ל-AQUA SCOOTER  יש אביזרים נלווים שהופכים אותו לכלי שעשוע ימי רב-תכליתי: מזרון – ים מיוחד, המתחבר ל-AQUA SCOOTER ומסוגל לשאת את המשתמש בנוחות ובמהירות. גלשן ישיבה מלהיב ומהיר עם היגוי-"ספידבורד", מחברים את המנוע ומגיעים לשיא הספיד בכיף !!! מוט התאמה והיגוי המאפשר חיבור ב-AQUA SCOOTER לסירות קלות והפיכתן לסירות מנוע. תיק נשיאה מיוחד למנוע ואביזרים. סירות גומי בגדלים שונים, אבובים, ומזרונים רגילים.

AquaScooter Super-Magnum אקווה סקוטר לצלילה ושחייה מדגם

ה-AQUA SCOOTER סופר מגנום החדש זריז, מושך, דוחף במים במהירות מדהימה! מביא היבט חדש ומלהיב לעולם השייט האישי והמשפחתי, הוא מדליק ! קל לרכישה ואחזקה ! הוא עצום !הוא יחיד במינו ומשווק בלעדי ע"י חברת שיא ספיד בע"מ !!!

 

AquaScooter Super-Magnum אקווה סקוטר לצלילה ושחייה מדגם


דגם חדש ומשופר של אקווה סקוטר ה-SUPER-MAGNUM
עם שיפורים שונים במערכת המנוע, הקרבוראטור, מערכת ההצתה והדלק,טנק הדלק, מערכת הפליטה, והמדחף, יותר קל יותר חזק ויותר אמין.

AquaScooter Super-Magnum אקווה סקוטר לצלילה ושחייה מדגם 

  • דגם חדש ומשופר של אקווה סקוטר ה- SUPER MAGNUM עם באמפר קדמי
  • עם שיפורים שונים במערכת המנוע, הקרבוראטור, מערכת ההצתה והדלק,טנק הדלק, מערכת הפליטה, והמדחף, יותר קל יותר חזק ויותר אמין.
  • משקל הקטנוע כ- 7.5 ק"ג בלבד!
  • אינו דורש רישיון כל שהוא.
  • מהירות שיוט כ- 10 קמ"ש.
  • הנעה במשיכה ידנית- הצתה אלקטרונית.
  • מנוע בנזין שתי פעימות
  • דלק 95 אוקטן בתוספת 1% שמן מינראלי.
  • בצירוף אביזרים כגון סירה, מזרון וקיאק מקורי של המכשיר ניתן להכפיל את המהירות השיוט.
  • מעל שלוש שעות עבודה למיכל דלק אחד של 2 ליטרים.

 

AquaScooter Super-Magnum אקווה סקוטר לצלילה ושחייה מדגם

 

מחיר: 5,799 ש"ח