מצוף קשיח לנשיאת ציוד לצלילה חופשי ושייט Aqua-Scooter Speed Board

Aqua-Scooter Speed Board

Aqua-Scooter Speed Board כולל הגה עם מצערת גז, מנשאים לציוד, תא לציוד, גלגלת ודגל

כלי שיט מהפכני קל מהיר ונוח לחיבור ל - Aqua-Scooter תוך דקה יש לכם כלי שייט ממונע

 Aqua-Scooter Speed Board

לראשונה בעולם ב- SEASPEED פיתוח מהפכני של מצוף הידרו דינאמי קל השוקל 4 ק"ג בלבד מאפשר לכם תוך פחות מדקה לחבר מתחתיו את האקווה סקוטר ולשוט למרחק במהירות ובביטחון עם ציוד מגוון,ה- Aqua-Scooter Speed Board הינו מצוף קשיח קל הבנוי מ -Eva לנשיאת ציוד לצלילה חופשית לגרירה ציוד או שיט מהנה ונוח ב- Aqua Scooter, כלי השיט החדש של הסקוטר ה-  Aqua-Scooter Speed Board יביא אתכם במהירות ובקלות למקומות הדיג הצלילה והשנורקל המעניינים והיפים בזמן קצר בקלות ובכיף, תוכלו להשתמש בסנפירים לשחות לידו או לגרור אותו אחריכם  ולהישען עליו כשאתם עייפים או מבקשים לנוח, הוא יאפשר לכם לשאת את הציוד שלכם או את הדגים שתפשתם בצורה קלה נוחה ומאובטחת ויביא אתכם במהירות וביעילות למקומות שעד היום היה קשה לכם להגיע אליהם. למעשה זה הכלי האולטימטיבי עבור ה - Aqua Scooter.

ה- Aqua-Scooter Speed Board הינו מצוף צלילה קשיח קל וחזק כלי שיט זה הינו למעשה סירה קטנה המאפשרת יציאה לדיג שחייה וצלילה חופשית  מהגדה ומהחוף אל הים עם ציוד מלא בצורה חופשית של אדם עם ציוד צלילה ודיג למעשה זו מיני סירה שיכולה להכיל כמות גדולה של מטען וציוד נגרר בקלות בתנאי ים משתנים למעשה  Spearfishermen.

המצוף הקשיח בנוי מ- Eva הינו תוצר קשיח הנבנה בהזרקה עשוי בחלקו התחתון בצבע כחול כדי להפוך אותו לבלתי נראה לדגים, ובחלק העליון לאורך קו המים יצוק בצבע אדום, על מנת לעשות אתו יותר גלוי ובולט מעל מים.

לאורך החלק התחתון הכחול ה-Careen יש חרטום קשתי קיל תחתון המפלח את המים ביעלות ומוריד את הגרר, בעוד שבשני הירכתיים של המצוף ה - Careens  בנויות בצורת  Catamaran מיוחד.בניה ייחודית זו נועדה לעזור לסירונית הקטנה לעבור בצורה חלקה על פני גלים, בעוד מבנה הקטמרן המיוחד ה- Careens עזור לדחוף את המצוף כלפי מעלה ועוזר לו למנוע התהפכות , תוך כדי השיט ומייצבת אותו לרוחב המים ומעניקה לו יציבות רבה.

כאשר המצוף נע במים גם כשהוא מלא במטען הוא מסוגל לשמור על הידרודינמיקה רציפה תוך שהוא מחליק על פני המים גם בתנאי ים קשים. הלוח שמעל המים מצויד באביזרים שהופכים את ההובלה בטוחה גם עם תוספת של רובים ,חניתות, פנסים, מגלי דגים  GPS וכו '.

Aqua-Scooter Speed Board 

חרטום המצוף מצויד במגולל סליל מיוחד הכולל ידית, המסוגל להכיל חוט באורך  של כ- 35 מטרים של חוט בקוטר של 4 מ"מ ( החוט לא כלול במחיר ), אשר ממלא את תפקידו של חוט המקשר בין הצוללן למצוף ה - Aqua-Scooter Speed Board בזמן שהוא עוסק בצלילה או בדיג מתחת לפני המים או שהוא גורר את המצוף אחריו  או קושר אותו לעצם בקרקעית או לעוגן קטן. הודות למנגנון נעילה שקיים בגלגלת  יכול הצוללן לווסת את אורך החוט בקלות ולקבוע את רמת המשיכה של החוט כדי למנוע התפתלות וסיבוך של החוט, ומעל לכל מאפשר לו לעסוק בפעילות הדיג לאורך קרקעית הים, כשהוא מסומן בדגל צוללים מלמעלה והציוד נגרר אחריו בצורה בטוחה.

ברגע שחיברתם את ה- Aqua-Scooter למצוף אתם הופכים אותו למעשה לסירה קטנה מהירה הנעה במים בחינניות ובמהירות וכולה לשאת ציוד ואמצעי בטיחות רבים כדי שיראו אתכם יותר טוב במים.

ה - Aqua-Scooter Speed Board מצויד בהגה הכולל ידיות אחיזה מצערת מהירות המאפשרת לכם לשלוט על מצערת הגז מהחלק העליון. דגל צוללים עם תורן גבוה, גלגלת לחוט עם כיוונון, תא עם רוכסן לחפצים על הסיפון העליון, רצועות בחלק התחתון והעליון לקשירה ואבטחה של רובים חכות שקי דיג, סנפירים משקפות וציוד רב ומגוון.

מאחורי הסליל שבחרטום המצוף יש שק ניילון אדום עם רוכסן סגירה. ההופך את המצוף לבולט  למרחק, ומאפשר הובלה בטוחה של אביזרים. בתוך ומאחורי השק, למצוף יש שני מיקומים מוגדרים  עבור התורן. עם דגל צלילה בולט, תצורת התורן על המוט מאפשרת לדגל להסתובב בחופשיות מסביב לתורן בהתאם לכיוון הרוח ולהיראות למרחק, מוט הדגל המורכב משני חלקים נפרדים,  על החלק העליון ישנן רצועות ניילון עבות עם סוגרי בטיחות המאפשרים לשאת אביזרים ושקי דגים. בחלק התחתון של המצוף תמצאו ארבע טבעות D לאבטחה קשירה ונשיאה של אביזרים וחפצים שונים.

Aqua-Scooter Speed Board

ה- Aqua-Scooter Speed Board הינו כלי שיט זריז קל ומהיר המאפשר לכם להגיע בבטחה ובנוחיות למרחק לשאת ציוד דיג וצלילה בצורה יעילה ובטוחה ולהעניק הנאה מרובה לכל בני המשפחה.

מידות : אורך 115 ס"מ , רוחב 57 ס"מ . הגובה  27 ס"מ המשקל  4 ק"ג.

משקל האקווה סקוטר : כ-  7 ק"ג.

עכשיו במחיר השקה מיוחד של 3,490 ש"ח בלבד!!! *המחיר אינו כולל את מכשיר האקווה סקוטר.