מצוף קשיח Eva לנשיאת ציוד לצלילה חופשית לגרירה או שייט ב- Aqua-Scooter

 

מצוף קשיח Eva לנשיאת ציוד לצלילה חופשית לגרירה או שייט ב- Aqua-Scooter

 

מצוף צלילה קשיח קל וחזק כלי שייט זה הינו למעשה סירה קטנה המאפשרת יציאה לדיג שחייה וצלילה חופשית  spearfishermen מהגדה ומהחוף אל הים עם ציוד מלא בצורה חופשית של אדם עם ציוד למעשה זו מיני סירה שיכולה להכיל כמות גדולה של מטען וציוד נגרר בקלות בתנאי ים משתנים.

המצוף הקשיח  העשוי  מ- Eva הינו תוצר קשיח הנבנה בהזרקהעשוי בחלקו התחתון בצבע כחול כדי להפוך אותו לבלתי נראה לדגים, ובחלק העליון יצוק בצבע אדום לאורך קו המים, על מנת לעשות אתו יותר גלוי ובולט מעל מים.

לאורך החלק התחתון הכחול ה  -  Careen יש חרטום קשתי תחתון המפלח את המים ביעילות ומוריד את הגרר, בעוד שבשני הירכתיים של  המצוף ה -  careens  בנויות בצורת  catamaran מיוחד. בניה ייחודית זו נועדה לעזור לסירונית הקטנה לעבור בצורה חלקה על פני גלים, בעוד מבנה הקטמרן  המיוחד ה -  careens עזור לדחוף את המצוף כלפי מעלה ועוזר לו למנוע התהפכות , תוך כדי השייט ומייצבת אותו לרוחב המים ומעניקה לו יציבות רבה.

כאשר המצוף נע במים גם כשהוא מלא במטען הוא מסוגל לשמור על הידרו-דינמיקה רציפה תוך שהוא מחליק על פני המים גם בתנאי ים קשים. הלוח שמעל המים מצויד באביזרים שהופכים את ההובלה בטוחה גם עם תוספת של רובים ,חניתות, פנסים, מגלי דגים  GPS וכו'.

 

חרטום המצוף מצויד בגליל סליל מיוחד כולל ידית, המסוגל להכיל חוט באורך  של כ -  35 מטרים של חוט בקוטר של 4 מ"מ  ( החוט לא כלול במחיר ), אשר ממלא את תפקידו של חוט המקשר בין הצוללן למצוף בזמן שהוא עוסק בצלילה או בדיג מתחת לפני המים או שהוא גורר את המצוף אחריו  או קושר אותו לעצם בקרקעית או לעוגן קטן. הודות למנגנון נעילה שקיים בגלגלת  יכול הצוללן לווסת את אורך החוט בקלות ולקבוע את רמת המשיכה של החוט כדי למנוע התפתלות וסיבוך של החוט, ומעל לכל מאפשר לו לעסוק בפעילות הדיג לאורך קרקעית הים, כשהוא מסומן בדגל צוללים מלמעלה והציוד נגרר אחריו בצורה בטוחה.

מאחורי הסליל שבחרטום המצוף יש שק ניילון אדום עם רוכסן סגירה. ההופך את המצוף לבולט  למרחק, ומאפשר הובלה בטוחה של אביזרים. בתוך ומאחורי השק, למצוף יש שני מיקומים מוגדרים  עבור התורן. תצורת התורן המורכב משני חלקים. מאפשרת לדגל להסתובב בחופשיות מסביב לתורן בהתאם לכיוון הרוח ולהיראות למרחק, על החלק העליון ישנן רצועות ניילון עבות עם סוגרי בטיחות המאפשרים לשאת אביזרים ושקי דגים. בחלק התחתון של המצוף תמצאו ארבע טבעות D לאבטחה קשירה ונשיאה של אביזרים וחפצים שונים.

מידות : אורך 115 ס"מ , רוחב 57 ס"מ . הגובה  27 ס"מ המשקל  3 ק"ג.

למצוף ניתן לחבר אקווה סקוטר כולל הגה אחיזה ומצערת גז ולהפוך אותו לכלי שיט זריז קל ומהיר המאפשר לכם להגיע בבטחה ובנוחיות למרחק ולהעניק הנאה מרובה לכל בני המשפחה.

עכשיו במחיר השקה מיוחד של 1,990 ש"ח בלבד!!! *המחיר אינו כולל את מכשיר האקווה סקוטר.