אקווה סקוטר AS650 החדש !!!

AquaScooter AS650 אקווה סקוטר לצלילה ושחייה מדגם 

רק בחברת שיא ספיד תמצאו את הדגמים המשופרים והעדכניים ביותר

חברת שיא ספיד בע"מ הינה היבואן הבלעדי בישראל של קטנוע הים היחידי בעולם המונע בבנזין כבר למעלה מ – 30 שנה, החברה מחזיקה מלאי על המדף של  100% חלפים ומכונאים מיומנים לתחזוקה ושירות של המכשיר, בואו לראות את הדגמים החדשים והאביזרים המיוחדים באולם התצוגה של החברה בכתובת: הירמוך 1 יבנה.

AquaScooter AS650 אקווה סקוטר לצלילה ושחייה מדגם

ה-AQUA SCOOTER מתוצרת הקונצרן הענק ARKOS האיטלקי מצויד במנוע בנזין, אמין ורב עוצמה, קל להפעלה וידידותי, אין צורך ברישיון למשתמשים בו. ה-AQUA SCOOTER הוא כיף משפחתי מתאים לשחיינים וצוללנים בכל הגילים. הוא בנוי מחומרים עמידים ומתקדמים המקנים לו אמינות, אורך חיים ועמידות במים מלוחים ומתוקים. כלי ייחודי במינו, כל כך גאוני שהוצא עליו פטנט רשום בכל העולם. הוא ייקח אותך למפרצי קסם, אתרי צלילה וריפים בקלות מדהימה ללא כל מאמץ ובהנאה מרובה. עם ה-AQUA SCOOTER אתה במגע ישיר עם המים. הוא מוביל אותך בין זרמי המים השונים, בכיף ובמהירות. הוא חסכוני - שני ליטר דלק יספיקו לכם לשלוש שעות של הנאה מדהימה במים. הוא בטיחותי, קל לנשיאה ולאחסון. משקלו כשבעה קילוגרמים בלבד!!! ניתן להשתמש בו כמנוע עזר חיצוני לסירות, גומי ומפרש. גם אם תשחרר אותו במים הוא ימשיך להסתובב במקום עד אשר תתפוס אותו מחדש. ל-AQUA SCOOTER יש אביזרים נלווים שהופכים אותו לכלי שעשוע ימי רב-תכליתי: מזרון – ים מיוחד, המתחבר ל-AQUA SCOOTER ומסוגל לשאת את המשתמש בנוחות ובמהירות. גלשן ישיבה מלהיב ומהיר עם היגוי-"ספידבורד", מחברים את המנוע ומגיעים לשיא הספיד בכיף!!! מוט התאמה והיגוי המאפשר חיבור ב-AQUA SCOOTER לסירות קלות והפיכתן לסירות מנוע. תיק נשיאה מיוחד למנוע ואביזרים. סירות גומי בגדלים שונים, אבובים, ומזרונים רגילים,ה-AQUA SCOOTER זריז, מושך, דוחף במים במהירות מדהימה! מביא היבט חדש ומלהיב לעולם השייט האישי והמשפחתי, הוא מדליק ! קל לרכישה ואחזקה ! הוא עצום ! הוא יחיד במינו ומשווק בלעדי ע"י חברת שיא ספיד בע"מ !!!

AquaScooter AS650 אקווה סקוטר לצלילה ושחייה מדגם 


דגם חדש ומשופר של אקווה סקוטר ה-
AS650 עם שיפורים שונים במערכת המנוע, הקרבוראטור, מערכת ההצתה והדלק,טנק הדלק, מערכת הפליטה, והמדחף, יותר קל יותר חזק ויותר אמין.

  • משקל הקטנוע כ- 7 ק"ג בלבד!
  • אינו דורש רישיון כל שהוא.

  • מהירות שיוט כ- 10 קמ"ש.

  • הנעה במשיכה ידנית- הצתה אלקטרונית.

  • מנוע בנזין שתי פעימות כ- 2 כ"ס.

  • דלק 95 אוקטן בתוספת 1% שמן מינראלי.

  • בצירוף אביזרים כגון סירה, מזרון וקיאק מקורי של המכשיר ניתן להכפיל את המהירות השיוט,

  • מעל כ-שתי שעות עבודה למיכל דלק אחד של שני ליטרים.

AquaScooter AS650 אקווה סקוטר לצלילה ושחייה מדגם 

 

מחיר: 4,699 ש"ח